Casserole rutabaga iki nduweni tekstur kaya soufflé kayata putih endhog. Yen sampeyan seneng rasa rutabaga lan goleki cara-cara anyar kanggo nggunakake, sampeyan bakal tresna marang casserole iki.
Kanggo werna sing luwih cerah, nambah wortel utawa loro menyang rutabaga mashed.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 cangkir masak, rutabaga mashed, kira-kira 1 rutabaga gedhe (2 1/2 nganti 3 pon)
- 4 sendok makan mentega
- 1 sendok teh seger disigar ganja utawa 1/2 sendok teh pepe dill ganja
- 1 sendok teh uyah
- sithik mrico
- paprika dash
- 4 endhog, dipisahake
Cara Nggawe
- Kanthi pangeling sayur, pil rutabaga; Cut dadi 1-inche kubik lan nyelehake ing saucepan gedhe. Tutup rutabaga nganggo banyu lan tambahkan 1 sendok teh uyah. Nggawa banyu menyang godhok; ngurangi panas kanggo medium-low, nutupi telusur, lan cook kanggo bab 20 menit, utawa nganti rutabaga wis garpu-tender.
- Ngemis rutabaga kanthi saksama banjur mash karo masher kentang.
- Preheat oven nganti 375 F.
- Butter 1/2-quart casserole.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke rutabaga mashed, mentega, dill, uyah, mrico, lan paprika. Ayo dicampur rada adhem.
- Ing mangkuk cilik, ngalahake yolks endhog lan banjur diobong menyang rutabaga.
- Ing mangkuk kaca utawa logam, ngalahake pethak endhog nganti wangun puncak kaku.
- Melu putih endhog sing diantemi menyang campuran rutabaga. Cepetake rutabaga menyang sajian casserole sing disiapake.
- Masak casserole ing oven nganti 30 nganti 40 menit, utawa nganti disetel lan ndhuwur iku coklat emas.
- Spoon menyang sajian hidangan utawa sajroning sajian casserole.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 195 |
| Lemak total | 12 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 159 mg |
| Sodium | 77 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 7 g |