Werna wilayah utawa mangsa kasebut, salad ijo seger ( ensalada verde ) ora absen saka meja Spanyol nalika mangan.
Spaniards ora migunakake dressing salad botol lan seneng minyak lan cuka prasaja kanggo sauces krim ing salad.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kepala lettuce (gunung es utawa romaine)
- 2
- tomat (mateng)
- 1 bawang merah
- 1/3 nganti 1/2 mangkok lenga zaitun tambahan
- Minyak zaitun Spanyol )
- 1/8 nganti 1/4 cangkir cuka abang anggur
- Salt (kanggo rasa)
- Opsional: cipratan banyu adhem
Cara Nggawe
- Cuci glepasan lan salik sirah lettuce. Ngobong utawa ngilangi potong mangkuk salad gedhe.
- Cut tomat kasebut dadi wolung.
- Cut babagan sepi saka trikatuka irisan dadi irisan tipis (luwih akeh yen sampeyan pengin).
- Selehake tomat lan bawang ing ndhuwur lettuce.
- Gabungke lenga lan cuka ing mangkuk lan adus bebarengan. Sadurungé ditambani, tuangi salad lan nyemplung.
- Sprinkle salt kanggo rasa lan tos maneh.
Wigati: Yen sampeyan lagi nyiapake salad ing dina sing anget, sampeyan bisa ngombe banyu sing adhem ing salad kanggo ngencerake sandhangan lan nyimpen salad sing luwih dingin. Ing kasunyatan, ing sawetara papan sing luwih anget ing Spanyol, ora mung nggunakake sajian lebar, mbukak, kaca kanggo salad lan nambahake es es supaya tetep seger sajrone mangan!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 164 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |