Resep macaroni lan keju Prancis iki aroma alus, kaya, lan mung dicithak - ora kaya kothak biru sing rada garing, campuran asin sing didol ing pasar lan toko. Piring iki mung njupuk 40 menit kanggo nyiapake, kurang saka separo kang dienggo aktif. Gunakake "mac lan keju" gaya Perancis iki minangka sajian sampingan sing ora dikarepake ing menu nedha bengi utawa minangka titik fokus ing pesta gunung gunung kanthi tema musim dingin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 16 ons cilik macaroni
- 1 cengkeh bawang putih (iris setengah panjang)
- 2 tablespoons butter (dilebur)
- 1 1/4 cangkir crisme fraiche
- 2 cangkir Keju Gruyere (shredded)
- 2 cangkir Keju tanpa keju (shredded)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico ireng lemah
- 1/3 cup breadcrumbs garing
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 350F. Siapake macaroni miturut instruksi paket lan adus.
Nalika makaroni wis nggodhok, tusuk ing endhog saka papak ing kabeh jeroning jero sajian bakar 3-kwartal. Sikat permukaan sing padha karo butter sing ilang.
Tuang makaroni sing ditabuh menyang sajian manggang. Ngadamel jamban crème, 1 1/2 cangkir saka keju, uyah, lan mrica menyang pasta.
Geset roti panggang lan keju sing isih ana ing endhas macaroni lan keju.
Panggang casserole, ditemokake, kanggo 20 nganti 25 menit, nganti panas lan bubbly saindhenging lan dadi cahya coklat emas ing ndhuwur. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 630 |
| Lemak total | 41 g |
| Saturated Fat | 24 g |
| Lemak ora jenuh | 12 g |
| Kolesterol | 128 mg |
| Sodium | 628 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 30 g |