Ndhuwur iki coklat krim cendhek ora nguntungke karo Fluffy Caramel Cream Keju Frosting , Chocolate Sour Cream Frosting utawa frosting favorit utawa ganache.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cangkir nggodhok banyu
- 1/4 cup butter
- 1 tuwung gula granulated
- 1/4 cangkir bubuk coklat unsweetened
- 1 1/2 cangkir glepung kabeh-tujuan
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/2 sendok teh bubuk manggang
- 1/2 sendok teh soda
- 1 endhog, diantemi
- 1/2 cangkir krim sing ora nguntungke
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
Cara Nggawe
- Line babagan 12 muffin cangkir karo kertas cupcake. Ing mangkuk campuran, gabungke banyu sing nggodhok, butter, gula granulated, lan bubuk coklat. Ngalahake ing kacepetan alon nganti alus lan gula bubar.
- Ing mangkuk liyane utawa ing sheet of paper lilin, gabungke glepung, uyah, bubuk manggang, lan baking soda.
- Ing mangkuk cilik, klumpukake endhog, krim cukur, lan vanila.
- Tambah bahan garing kanggo campuran dicampur coklat karo campuran endhog lan ora nguntungke krim. Isi cangkir cupcake sing disumbat lan entheng ngisi rong pertiga kebak. Panggang ing 350 kanggo 20 nganti 25 menit, utawa nganti tusuk sing dipasang ing tengah cupcake metu kanthi resik. Kelangan ing telusur nganti 5 nganti 10 menit. Copot saka telusur lan adhem sadurunge frosting.
- Frost karo frosting, buyar utawa sing dituku. Ndadekake babagan 10 nganti 12 kue mangkuk.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 182 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 33 mg |
| Sodium | 224 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |