Coklat coklat coklat iki bisa ditemtokake kanthi beku coklat, utawa ninggalake polos. Salah siji cara, padha lezat!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Brownies:
- 1 tuwung butter, softened
- 1 tuwung gula granulated
- 4 endhog gedhe
- 1 tablespoon vanilla extract
- 1 gandum kabeh-waé glepung
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 1/4 sendok teh uyah
- 6 tablespoons bubuk coklat unsweetened
- 1/2 cangkir pecan (utawa walnuts, disigar)
- Kanggo Coklat Frosting
- 4 ons mentega
- 4 tablespoons bubuk coklat unsweetened
- 1 pound (sekitar 3 1/2 cangkir) gula gula
- 1/2 séndok vanilla
- 5 nganti 6 sendok susu nguap (utawa setengah-setengah, digawe panas)
Cara Nggawe
- Pelumas lan glepung baking pan 9-by-13-inch. Oleshe panas nganti 350 °.
- Ing mangkuk campuran, gabungke butter lan gula; ngalahake nganti cahya lan alus. Tambah endhog saben wektu, ngalahake sawise saben tambahan. Nglakoake vanila.
- Ing mangkuk liyane, gabungke glepung, bubuk manggang, uyah, lan coklat.
- Tambah dicampur garing ing dicampur dhisik, diaduk nganti dicampur. Melu ing kacang.
- Nyebar ing pan sing disiapake. Panggang sajam kanggo 20 nganti 25 menit, utawa nganti kayu utawa tester kue sing dipasang ing tengah metu resik.
- Kelangan ing panci ing rak.
Frosting:
Melu butter ing saucepan liwat kurang panas; nglakoake ing coklat nganti alus. Sift gula confectioners '; nambahake campuran dicampur coklat karo vanilla lan cukup panas susu utawa setengah setengah kanggo nggawe campuran alus lan bisa disebar. Spoon rame liwat brownie lan nyebarake kanggo nutupi sak tenane.
Sampeyan uga bisa Kaya
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 290 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 69 mg |
| Sodium | 127 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |