Resep trout iki nyedhiyani saus pan rempah-rempah sing enak sing bakal ngenteni jam pakane tamu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 trout pelangi, kira-kira 12-14 ons / 340-400 g
- 1/2 tuwung / 120 mL unsalted butter
- 2 lemon, iris tipis
- 2 sendok teh / 30 ml jus lemon
- 4 sprig cilantro
- 1 tablespoon / 15 mL cili sari, disigar
- 1 sendok teh / 5 mL uyah segara
- Opsional: mrica ireng kanggo rasa
Cara Nggawe
Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur. Melu butter ing saucepan. Tambah jus lemon lan cilantro. Disisihaké.
Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur. Mangsa nang iwak karo uyah lan mrica ireng. Tambah irisan-irisan 2-3 irisan lemon, cilantro, lan 2 teaspoons campuran herbal-butter ing saben iwak. Ganti trout ing panggangan lan masak nganti 10-12 menit, ngowahi sapisan. Baste nganggo saus mentega ing saindhenging proses masak.
Copot lan warnane tomat sing disigar ing dhuwur.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 284 |
| Lemak total | 24 g |
| Saturated Fat | 14 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 61 mg |
| Sodium | 589 mg |
| Karbohidrat | 18 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |