Sosis remoulade iki minangka alternatif banget kanggo saus tartar utawa saus cocktail . Iku tambahan klasik kanggo kerupuk roti panggang utawa udang, lan gedhe karo jinis iwak goreng utawa panganan segara. Iku ndadekake topping burger banget banget!
Remoulade minangka saos utawa sandhangan saka asal Perancis. Saos kerep ngemot horseradish lan saus remoulade gaya New Orleans kadhangkala ngandhut endhog hard diseduh.
Versi iki ora nggunakake horseradish, nanging aran gratis kanggo nambah babagan 1 kanggo 2 sendok teh yen sampeyan pengin. Pickles cornichon dicincang, capers, lan mustard nambah rasa apik ing mayonnaise, lan rasa kaya karo saus tartar.
Yen sampeyan ora bisa nemokake cornichons, nggunakake acar asem utawa dill dicincang utawa relung dill pickle.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cup mayonnaise
- 1 1/2 tablespoons cornichon (sacoro apik disigar, utawa
- apik dill pickle relish)
- 1 sendok teh capers (sacoro apik disigar)
- 1 sendok teh jus lemon
- 1 tablespoon mustard (pedhes brown or grainy Dijon)
- 2 sendok teh parsley (seger, disigar)
- Opsional: 1/4 sendok teh tarragon (rwaning garing)
- 1 dash saus panas (utawa kanggo rasa)
- 1 potong uyah (utawa kanggo rasa)
Cara Nggawe
- Gabungke mayonnaise, cornichon dicincang utawa dikocok, dicampur capers, jus lemon, mustard, peterseli, lan tarragon, yen nggunakake.
- Rasa lan tambahake saos panas lan uyah, kaya sing dibutuhake.
- Tutup lan refrigerate sauce remoulade nganti jam kerja.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 146 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 9 mg |
| Sodium | 225 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |