Lasagna ketemu calzone meets stromboli ing mash-up Italia-Amerika iki . Lapisan mozzarella, mie lasagna sing dimasak, saus marinara, lan ricotta sing dibungkus adonan roti Perancis. Tambah butter lan banjur sawise sepuluh menit ing oven, sampeyan bakal metu njaba emas-coklat crispy, lan oozing-keju nang. Nelpon iki minangka appetizer ing pesta sabanjure utawa mung yen sampeyan pengin.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 bisa Pillsbury roti Prancis
- 1/2 stick butter
- 2-3 cloves papak, minced
- 1 tbsp. oregano
- 12-16 mozar keju mozzarella
- 3 dimasak mie lasagna
- 1 jar marinara sauce
- Large container ricotta
- 1/2 cangkir basil seger
Cara Nggawe
Melu butter lan gabungke karo bawang putih lan oregano ing mangkok cilik.
Muter metu adonan ing manggang lan sikat kanthi murah karo campuran mentega papak. Selehake irisan keju mozzarella lengthwise liwat adonan.
Layer dimasak mie lasagna, saus, ricotta lan basil liwat irisan mozzarella.
Baleni langkah 2 lan 3, kanthi lapisan siji mozzarella lan basil.
Roti roti liwat ngisi, nyelehake lapisan jempol mudhun lan rendhetake campuran campuran bawang putih luwih ing ndhuwur.
Panggang ing 425 F kanggo 10 menit utawa nganti coklat keemasan. Mlayu langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1017 |
| Lemak total | 81 g |
| Saturated Fat | 50 g |
| Lemak ora jenuh | 23 g |
| Kolesterol | 243 mg |
| Sodium | 2,484 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 45 g |