Iku angel kanggo teka karo sajian sing luwih nutriti tinimbang sup kentang kale lan manis. Iku luar biasa gampang lan cepet kanggo nyiapake, lan amarga ora ana mentega utawa lenga sing dibutuhake, iku uga gratis lemak. Loro-lorone bahan utama ana ing akeh dhaptar "panganan super" lan iki minangka cara sing apik kanggo nikmati.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 kaleng duduh kaldu pitik (utawa duduh kaldu sayur)
- 3 banyu cangkir
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 1/2 pound ubi jalar (utawa kukus, dikupas lan tancep dadi 1 inci kubik)
- 1 cengkeh
- papak (minced)
- 1 cangkir cincang
- 1 kelompok gedhe
- kale (dicampur lan dicincang menyang potongan 1-inch)
- uyah kanggo rasa
- ireng mrico kanggo rasa
- Opsional: wedges ireng seger
Cara Nggawe
- Ing saucepan 4-kwartal, liwat panas sing panas, nggawa duduh, banyu, uyah, bawang putih, cayenne, lan kentang manis. Ngurangi panas kanggo kurang lan simmer nganti 15 nganti 20 menit nganti kentang manis sing tinta. Nggunakake masher kentang utawa whisk, mash babagan 1/2 saka kentang manis cubed menyang duduh kaldu kanggo thicken. Semono maneh sampeyan bakal luwih kaku tekstur.
- Tambah kale lan push mudhun menyang sup panas. Sawise kale kabeh wis garing nganti kurang luwih 15 nganti 20 menit, utawa nganti kale iku lembut lan enak. Kale kudapan bisa duwe rasa sing rada pahit sing mellows karo masak.
- Mangsa karo uyah lan mrico, lan sajroning panas diwenehake karo lemon seger. Lémon iku opsional, nanging mènèhi rasa rasa kentè lan kentang manis.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 85 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Karbohidrat | 19 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 3 g |