Jar saka panganan bayi nggawe kue wortel iki gampang banget kanggo nyiyapake lan ngobong, lan aroma gedhe! Wortel murni utawa kombinasi wortel murni lan woh-wohan liyane bisa digunakake ing resep iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 endhog gedhe
- 1 1/2 cangkir gula
- 1 tuwung minyak nabati
- 1 sendok teh bubuk manggang
- 2 sdc baking soda
- 2 sendok teh kayu legi
- Uyah 1/2 sendok teh
- 2 gelas kabeh-waé glepung
- 1 1/2 sendok teh vanilla
- 2 wortel bayi wortel (ukuran junior utawa bisa nganggo 1 wortel cilik, woh apel, apricot)
- Kanggo Frosting:
- 2 tablespoons margarine (utawa butter, softened)
- 3 ons keju krim (
- nyuda )
- 2 cangkir gula powdered
- 2 sendok teh susu (utawa luwih kaya diperlokake)
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 ° F. Glepung lan glepung pan baking 13-by-9-by-2-inch.
- Campur endhog, gula lan lenga nganti disampur.
- Tambah bahan-bahan garing lan vanilla lan beat nganti dicampur.
- Melu ing wortel murni.
- Panggang kanggo 40 nganti 45 menit.
- Frosting
- Cream 2 tablespoons butter utawa margarine lan 3 ons krim keju.
- Tambah 2 cangkir gula powdered lan 2 sendok teh susu; campuran nganti alus lan ono krime. Tambah susu sing luwih apik kanggo mbekuk beku.
Cathetan: Resep kue iki ora dimaksudake kanggo bayi - panganan bayi iku mung bahan.
Sampeyan uga bisa Kaya
Deloken sisan
- Indeks Resik Utama
- Rumah Pangan Kidul
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 443 |
| Lemak total | 25 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 16 g |
| Kolesterol | 83 mg |
| Sodium | 442 mg |
| Karbohidrat | 53 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 4 g |