Ing kamare nggawe zaitun sing diasinake dhewe, sampeyan mung ngatur rasa ing sajian. Njupuk barang sing ana kene lan nambah siji ana ... sampeyan duwe campuran khusus dhewe! Resep iki bisa nggunakake zaitun sing ijo utawa ijo - utawa loro-lorone.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2-inch lebar, garis dawa 3-inch lemon zest (sekitar 1 medium lemon)
- 1 1/2 inci, wesi dawane 6-inch saka oranye jeruk (kira-kira 1 jeruk medium)
- 1 liter minyak zaitun
- 2 sprigs seger rosemary
- 2 sprigs seger thyme
- Godhong teluk pepe
- 2 cloves papak, ulig lan disigar
- 1/4 sendok teh mrico ireng lemah
- 1 1/2 kilogram zaitun sing dicampur ireng utawa ijo
Cara Nggawe
Coklat jus lemon lan semu abang lan transfer menyang saucepan ukuran medium. Tambah lenga zaitun , rosemary, thyme, godhong teluk, papak, lan mrico ing wajan. Kalorake panas ing medium sedheng nganti 6 menit, nganti lenga panas. Copot telusur saka panas lan ngidini lenga kanggo adhem menyang suhu kamar.
Selehake zaitun ing jar gedhe utawa wadah kaca lan tuku campuran lenga.
Tutup jar ing tightly karo tutup lan simpen ing kulkas sawetara dina sadurunge nglayani. Zaitun bakal nyimpen nganti 2 minggu ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 149 |
| Lemak total | 15 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 252 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |