Penyayang mocha bakal tresna marang Martini gedhe iki. Ing Mochatini minangka campuran kopi liqueur, coklat coklat favorit, lan Absolut Vanilia Vodka, lan iku spektakuler.
Yen sampeyan pengin nyoba rimming kaca iki, paling apik kanggo ngumbah rim kanthi liqueur kopi (senadyan liqueur coklat uga bisa digunakake), banjur dicelupake ing gula kasebut.
Ana akeh kopi sing bisa digunakake ing minuman iki, kanthi Kahlua dadi sing paling populer lan Tia Maria, Patron Cafe, lan Firelit uga ana.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons liqueur warung
- 1 1/2 ons Absolut Vanilia Vodka
- 3/4 ons coklat liqueur
- Garnish: coklat putih lan gula kanggo rimming
Cara Nggawe
- Rendhetake kaca koktail kanthi coklat putih lan gula.
- Ngumbah liqueurs lan vodka menyang shaker koktail sing kapenuhan es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca sing disiapake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 224 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |