Abang & Kuning minangka minuman campuran sing prasaja lan nyenengake sing gampang banget kanggo ngombe ing omah sanajan sampeyan ora dadi mixologist sing bisa nyatakake diri - sampeyan mesthi duwe kabeh bahan ing bar utawa pawon sampeyan. Iki sampurna kanggo kejutan sing nyenengake utawa tamu pungkasan.
Yen sampeyan seneng Red & Yellow, priksa kreasi sing gegandhengan iki: Dancing Belly lan Baja Gold .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons
- lampu rum (Bacardi)
- 1/2 ons
- grenadine
- 1/4 ons
- jus jeruk jenuh
- 1 nganti 2 ons
- 7-Up (utawa soda lemon-jeruk linglang, utawa kanggo rasa)
- Garnish: lemon wedge
Cara Nggawe
- Tuangkan rum, grenadine, lan jeruk nipis menyang kaca lawas nganggo es.
- Ndhuwur 7-Up kanggo rasa.
- Garnish karo wedge linglang.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 209 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 1 g |