Banget populer ing bar, sampeyan bakal sering ndeleng kelompok wong ngombé Jäger Bom bebarengan. Sampeyan bakal tresna marang wong-wong mau utawa sengit marang wong-wong mau, ora ana lemah tengah sing bisa ditembak. Tanpa mangu, iki ngombe saben bocah kudu weruh .
Iki ora ditampilake kanggo lightweights utawa sing dikawruhi jantung lan gampang banget duwe akeh banget tanpa ngerti.
Jägermeister iku liqueur banget kuat karo rasa anise tipis lan efek "depresan" saka alkohol sing diimbangi dening minuman energi Red Bull sing diturunake. Amarga iki (lan senadyan praktik umum), aku menehi saran supaya sampeyan gampang nandhang bom Jager.
Jager uga ditampa kanthi langsung ing Red Bull, tanpa mbayar 'bom'. Nanging, yen sampeyan milih kanggo nyelehake kasebut, ati-ati supaya kaca kasebut ora bisa mateni untu kaya sing bisa dicopot.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons Jägermeister
- 1/2 bisa
- Red Bull Energy Drink
Cara Nggawe
- Isi kaca dijupuk karo Jägermeister.
- Isi kaca highball , utawa kaca dhuwur liyane, kanthi Red Bull.
- Selehake kaca dijupuk menyang kaca sing luwih dhuwur lan langsung ngombe.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 50 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |