Manggang bolam bawang putih minangka cara sing gampang lan éca, lan cengkèh sing alus, lembut bisa digunakake kanthi cara sing ora ana kaéndahan. Cengkeh bawang putih panggang minangka hiasan apik kanggo kursus utama, kaya pitik panggang, lan uga bisa dicampur lan ditambah ing dressing lan saus.
Cara sing paling apik kanggo nikmati cengkeh karamel iki yaiku nyebarake roti tawar kanthi uyah sing sethithik, lan mangan kaya.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 6 kabèh
- bawang bombay (kaya cedhak karo ukuran sing padha)
- 2 sendok teh lenga zaitun
- uyah kanggo rasa
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 375 F.
- Nguripake bohlam bawang putih ing sisih, lan kanthi piso sing cetha, Cut ing ndhuwur 1/3 bohlam. Dadi manawa kanggo Cut ndhuwur (mburi mburi), lan ora ngisor (warata, mburi endhog).
- Selehake saben papak kabeh ing potong foil, kira-kira kothak 8-inch, kanthi sisih ngisor. Kerang siji sendok teh minyak zaitun liwat permukaan potong, lan sprinkle karo uyah. Gumpalan foil lan bungkus papak kanggo segel (bolam bakal katon kaya ambung cokelat nalika dibungkus).
- Panggonan ing sajian manggang lan manggang kanggo 45-60 menit, gumantung saka ukuran nganti papak alus lan werna coklat-coklat. Dibusak saka foil, lan ngawula. Cengkeh bakal metu saka kulit kertas nalika diremas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 103 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 16 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 1 g |