Krim, triple sec lan gin gabungke kanggo seneng-seneng koktail sing menarik. Angel's Delight minangka koktail panganan sing apik kanggo ngladeni ing pesta nedha bengi. Sing ati-ati aku kudu ngombe iki kanggo mesthekake ora luwih saka apa ing krim amarga mung sing akeh banget bisa gampang ngrusak koktail sing gedhe banget. Werna warna pucat iku asil saka grenadine, sing bisa nggawe awak dhewe.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 ons gin
- 3/4 ons
- telung detik
- 1 ons
- krim
- 2-3 gashadine
Cara Nggawe
- Tuang úa dadi íng shaker karo úa úa.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 234 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Karbohidrat | 13 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 1 g |