Kaya sing paling disenengi kopi , Café Royal prasaja lan mung nggunakake satunggaling roh kanggo muji warung ireng sing wis diseduh. Resep iki nggunakake liqueur khusus, Cafe Patron XO, campuran sajen tequila lan kopi. Liqueur kopi sing sugih iki luwih asri lan ora duwe rasa seneng marang kanca-kancane umum lan ing kasus iki, ngowahi jamu rata-rata java dadi pengalaman biasa.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 ons
- Patron XO Cafe
- 8 nganti 10 ons kopi (panas, ireng)
- Garnish: krim ngalah
- Garnish: bubuk coklat
Cara Nggawe
- Ing mug kapuk dipanasaken nambahake Patrón XO Café.
- Isi nganti 1 inchi karo kopi .
- Ndhuwur karo krim anyar sing dikempalken.
- Bledok karo bubuk coklat.
Recipe courtesy of Patron Spirits
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 49 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 6 g |